Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptop töltő elhajlott?

Laptop töltő elhajlott?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy lehet e valamit kezdeni elhajlott dugvillával.


[link]


Erről beszélek amit bedugunk a konnektorba. Na nekem valahogy (fogalmam sincs hogy, lehet véletelnül ráléptem) elhajlott mindkét villája vagy minek nevezik azt. :D Még így is betudtam dugni a konnektorba és tölti a laptopot de attól félek el fog törni. Meglehet valahogy oldani, hogy ne kelljen egy komplett új töltőt venni? Történt már mással ilyen? Veszélyes így használni?


2017. febr. 22. 11:07
 1/3 anonim válasza:
Nekem is elhajlott, biztos a sok analis majalistol...szegeny villa :(
2017. febr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van fotód arról amiről beszélsz?

A válaszolók nagy többsége képes elképzelni egy bármilyen dugvillát, de az már keveseknek megy, hogy tudják milyen a tiéd és mennyire sérült.

Egyébként a linkelt változaton látható villát fel lehet szerelni az eredeti helyére, megkérsz rá valakit az ismerősök körében, biztos lesz aki meg tudja csinálni.

2017. febr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Levágod a régi dugvillát, veszel egy újat párszáz forintért és rárakod. Ha nem értesz hozzá, megkérsz valakit, aki igen.

Ha az egész kábelt is lehet cserélni, akkor azt is megteheted. Kb. 500 Ft egyúj kábel.

[link]

2017. febr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!