Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Össze tudom párosítani ezt a két terméket?

Sziasztok.Nos szeretnék hozzátok fordulni,talán egy kicsit buta kérdéssel. Röviden:Van egy D-link konnektorom ( [link] )

ÈS egy ilyenen gondolkoztam még el: ( [link] )..

Nos,az oldalon csak annyit mutat,hogy tudom csatlakoztatni kamerával es riasztóval..de viszont láttam egy videót (nem találtam meg) amiben a vilagítás is és a kamera is müködésbe lép.Azt szeretnem,hogy amikor kinyitom az ajtót,akkor lépjen müködésbe a konnektor.Van D-link Hub-om is.. (ja,s maga a konnektoros mozgásérzékelő nem jó,amit még lehet vásárolni a D-Link től,mert nincs lehetőség hova tennem)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Smart, plugin, konnektor, D-link, okos, érzékelő, mozgás, wireless, vezeték nélküli, cucc

2017. febr. 24. 11:20  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valóban kicserélik a terméket ha törés garanciát vásárolok külön hozzá?
Vettem egy selfie botot, de nem ismeri fel a telefon rendesen. Párosítani tudom a telefont a bottal, de nem csinál képet. Mi lehet a probléma?
Emag.hu-ról Black Friday-en rendelt terméket megkaptátok már? December 20. van és nekem még nem szállítottak.
Aliexpressről vásároltam. Nem kaptam meg a terméket, visszautalták a PayPal számlámra. Hogyan tudom onnan visszavarázsolni a credit kártyámra? Vagy onnan újra elkölteni?
Visszakapom a hibás terméket ha nem érvényesesek rá a garanciális feltételek?
Miért nem tudom párosítani a rgb touch vezérlőt a távírányítóval? A leírásban 5x meg kell nyomni a be gombot de semmi.

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!