Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb nem szilikono...

Melyik a legjobb nem szilikonos fülhallgató és kábé mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Legjobb alatt azt értem, hogy nem hallatszik ki a "külvilág" számára ha átlag hangerőn hallgatom a zenét, és sokáig bírja. Szóval nem sokezer kategóriás fülest keresek, csak egy olyat, amit sokáig tudok használni, ha vigyázok rá.

A szilikonosat nem szeretem (nagy a fülembe, két hét alatt megsüketült és valamiért rossz érzés, ha a fülemben van, hamar ki is esik.)

Szóval valaki tud egy jó fülhallgatót ajánlani, és esetleg leírni azt, hogy mennyi az ára?

Előre is köszönöm!



2017. febr. 24. 14:12
 1/2 Alapdani válasza:
Szerintem sonyit vagy samsung fülest vegyél ami tényleg jó az kb. 7000 Ft de 5000Ft ér is találhatsz jót
2017. márc. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csillámrozmárvadász válasza:
A sony fejhalgatót ajánlom, kb 5000-6000 Ft, megéri, teljesen zajmentes a ,,külvilágnak" :DD
2017. márc. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!