Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudok belépni a faceboo...

Hogyan tudok belépni a facebook profilomba? (több lejjebb)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én régen létrehoztam egy facebook profilt. ennek a profilnak én vagyok a profilképe. ezt meg szeretném változtatni de nem tudok belépni ebbe a fiókba. rámentem arra hogy elfelejtettem a fiókomat de azt írta ki hogy nincs e-mail hozzáadva. hogyan tudok belépni és törölni azt a képet? vagy van más megoldás hogy lekerüljön onnan? kérm szépen aki tud az segítsen

#Facebook #bejelentkezés #profilkép #profilkép törlése
2017. febr. 25. 18:10
 1/4 ThodEE GoD ***** válasza:
Jelentsd be hogy nem valódi a neve, tiltani fogják a fiókot és amég nem igazolja a nevét addig nem lehet rá keresni
2017. febr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon bárkinek törölhetnéd a facebook fiókját. Se név, se jelszó, se email. Mégis, hogy gondolod?
2017. febr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van neve de felhasználóneve nem. De azért köszi. Aki tud még segítsen. De megpróbálom az egyest
2017. febr. 25. 18:46
 4/4 ThodEE GoD ***** válasza:

# 2


Nem volt szó törlésről csak arról hogy ne látszódjon, amég inaktív a felhasználó addig nem lehet rákeresni és a bejegyzései meg minden láthatatlan lesz, természetesen ha mégis olyan személy aki valódi, a megfelelő lépések után vissza kapja a profilját. Így nem tudsz kibökni random valakivel, de egy használaton kívül lévő profilt simán inaktiválhatsz :)

2017. febr. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!