Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » ExtremeDigital-ba ha vissazvis...

ExtremeDigital-ba ha vissazviszem 14 napos elállással a terméket, akkor hogyan fizetik vissza az árát? Kérhetem KP attól függetlenül, hogy átutalással vagy kártyával vagy PayPal fizettem?

Figyelt kérdés
Vagy ők határozhatják meg, és pl. PayPal esetén heteket kell várjak mire valóban megjelenik a számlámon?

2017. márc. 7. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Az elállási kérdelmed kézbekapásától számított 14 munkanapon belül kapod vissza.

2017. márc. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

azt írja hogy haladéktalanul, de legkésőbb 14 nap


szóval nem teljesen világos


viszont az érdekelne, hogy milyen formában, mert az elállási nyilatkozatba nem kér bankszámlaszámot se semmit

2017. márc. 7. 17:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Tőlem kértek bankszámla számot és utalták. Más mód nem is került szóba.
2017. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Elvileg max 14 nap,de nekem mindig kp-ben adták vissza rögtön,én kártyával fizettem,sosem merült fel más opció.
2017. márc. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!