Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Adott egy B3 1.6TD passat ami...

Simó Ádám1 kérdése:

Adott egy B3 1.6TD passat ami eredetileg analog óracsoportot tartalmaz. Ebbe raktam egy fordulatszámmérős B4 1.8 benzin óracsoportot. Kérdés az hogy hogy lehet megoldani hogy a fordulatszámmérő ne akadjon ki?

Figyelt kérdés

Kábelkötegben benne volt minden én csak rádugtam és minden működött. Kivéve amiért cseréltem. A fordulatszámmérő. Ugrál kiakad és a közelében sincs a valos fordulatnak.

Megoldást tud esetleg valaki? Kérlek csak akkor válaszolj ha értesz hozzá vagy találkoztál hasonló gonddal. Köszi előre is mindenkinek.



#fordulatszámmérő #Volkswagen #B3 passat #oracsoport csere
2017. márc. 14. 09:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Hüha, ez kemény dió! Valószínüleg a csatlakozás nem talál, lehet hogy kisebb az átmérő mint kellene.
2017. márc. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!