Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés
.pio nevű felhasználó kérdése:

Magátol ujraindul gépem?

az lenne a problémám már kétszer ujra raktam windowst és töltök le különbözö programokat és megnyitom googlét 2 perc után pedig simán elsötétül a monitor és egyszerüen ujraindul és aszt kér mikor már ujraindult hogy lépjek be a biosba de ott nem tudom mit kell csinálni szerintettek hardver vagy szofvtver hiba?

Keress kérdéseket hasonló témában: PC

03-20 23:42  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Olya nincs, hogy "magától" 100%, hogy van egy kiváltó oka.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 03-20 23:51 Privát üzenet
Ha a bios-ba kér lépni akkor az hardver hiba lesz, valoszinűleg a memóriával van baj.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 03-21 00:05 Privát üzenet
Windowstól mit vársz? A Microsoft oldaláról töltötted le? Abba nincs belepiszkálni.

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 03-21 00:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor memoriát kéne cserélni ?

# 4/4Időpont 03-21 06:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valaki segítene? Mindig újraindul a számítógépem magától. Többi lent.
Van egy dlink routerem eddig semmi baja nem volt most ujraindul magátol? Egyfolytába megállás nélkül ujraindul akkor amikor zölden világitanak a ledek.
A router néha, teljesen véletlen időszakonként újraindul magától, mit tehetek?
Miért indul 10percenként újra a gépem? Eddig soha nem csinálta, most 3 napja nem tudok gépezni mert magától ujraindul. Csak csökkentet módba nem csinálja ezt.
A GTA SAN ANDREAS nevű játékkal játszottam, és 10-15 perc után a kép elcsíkozódik és magától ujraindul a gépem. Van amikor meg a memóriát listázza. Most kaptam egy ujj fél gigás..
Üdv! Olyan problémám van, hogy a tv újraindul magától, és már nem garanciás. Szervízbe a javítási költség kb annyi mint egy új tv, házi praktikát ismer valaki?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu