Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen animációs programot...

Milyen animációs programot használjak?

Figyelt kérdés
szeretnék csinálni egy egyszerű animációs sorozatot mint pl. a south park. milyen programot használjak ami ingyenes? (ha lehet ne legyen túl bonyolult)

2017. márc. 25. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A South Parkot Autodesk Mayában készítették, aminek csak egy három éves ingyenes tanulói változata van, és iszonyat bonyolult a kezelése. Ingyenes alternatívája a Blender, de teljesen kezdőként ennek is nagyon nehéz a kezelése. Ostobább, de jóval egyszerűbb programok például a Pencil vagy az OpenToonz. Véleményt nem tudok róluk mondani, kezdésnek megfelelnek az egyszerű használatuk miatt, de később ha belejössz, mindenképp érdemes lenne átállni egy profibb programra.
2017. márc. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) a pencilen én is gondolkoztam már :)
2017. márc. 25. 17:16
 3/9 A kérdező kommentje:
Az OpenTooz-ot honnan töltsem le ? ne legyen virusos!
2017. márc. 26. 15:21
 4/9 anonim válasza:
Nem szabad hogy vírusos legyen, mert az ilyeneket 3x átfuttatják vírusirtón.
2017. márc. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Esetleg olyat amiben nem kell minden képkockát megrajzolni ? :D
2017. ápr. 9. 14:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezesetben fel kell adnod az egyszerűséget és mehetsz pl. Blenderrel. Az animáció egy nagyon kemény szakma, ne számíts arra, hogy megúszod vér izzadás nélkül. Sokszor legszívesebben csak kihajítanád a gépet.
2017. ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!hála istennek blender tutorialból fent van sok youtubeon ;D
2017. ápr. 11. 15:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez viszont igaz, azok alapján jól el lehet indulni, ha megvan benned a motiváció és az elkötelezettség. :) Sok sikert!
2017. ápr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én még ott tartok hogy csontokat állítottam az emberkének és pose modben tudok pózokat beállítani. Még nem tudom hogy lehet animációban azt felvenni (csak így csúszik ugyanabban a pózban).
2017. ápr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!