Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit tehetnék eme vírus ellen?

Mit tehetnék eme vírus ellen?

Figyelt kérdés
Sikerült szereznem egy jó kis vírust, ami minden alkalommal mikor elindítom a gépet, magától megnyitja az internet explorert, és behoz valami reklámot.Ezt csak indításkor csinálja, annyira nem zavaró, de jó lenne megszabadulni tőle. Tudnátok segíteni, hogy mit tegyek?

2017. márc. 30. 15:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
ess pánikba! igyál egy pohár vizet. fürödj le. moss fogat is. tölts le egy vírusirtót, használd. használj anti-malwaret is. használj valós idejű védelmet és tűzfalat.
2017. márc. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%
Telepítsd a böngésződre az ABP -t, és azt a reklámot lövöd ki vele, amelyiket csak akarod. Különben ezt is biztosan magad telepítetted a gépedre, egy véletlen megnyitással.
2017. márc. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Próbáld törölni ezzel:

[link]

2017. márc. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Elsőnek:

Nagyon sokat segítettél, kb. semmit....

Másodiknak:

Köszi, beraktam az adblockot, működik, és igen, elég valószínű hogy én töltöttem le véletlen.

harmadiknak:

neked is köszi, letöltöttem, 4 fájlt kitörölt, majd meglátom mi sült ki belőle.


Ment a pacsi (első kivételével)

2017. márc. 30. 18:10
 5/17 A kérdező kommentje:
fejlemény: Az adwcleaner nem vált be, valamit letörölt, de még mindig dob fel reklámokat.. :(
2017. márc. 30. 18:17
 6/17 Sadi ***** válasza:
100%
Szia, töröld ki a keresőt a programokból,(opera,google chrom,stb.) Telepítsd újra, ezzel meg fog szűnni a problémád.
2017. márc. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Nézd meg az Iobit programjait. Én ajánlom az Advenced System Care-t, mert én is ezzel töröltem ki minden hülyeséget a gépemből.
2017. márc. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
És még az is fontos, hogy milyen vírusírtót telepítettél?
2017. márc. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
csak az alap windows defender van.
2017. márc. 31. 17:29
 10/17 anonim válasza:
Nézd át a bővítménytáradat is. Habár elég kicsi az esély, hogy onnan ered a probléma, de egy olyan vírus, amely első ránézésre csak egy reklámot dob fel, az nem is lesz nagyon elrejtve.
2017. ápr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!