Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az órám gallyrament. Mit...

Az órám gallyrament. Mit javasoltok helyette? Okosóra, van kevésbé okos?

Figyelt kérdés

Nézegetem ezeket az un. okosórákat, de azzal van bajom, hogy nem túl bika az aksi. Töltögetni kell naponta.


Igazság szerint ez tetszik:


[link]


Mert ennek a leírás ​szerint jól bírja az aksi. De ez nagyon a sportra van kihegyezve, és én nem vagyok annyira sportman. Viszont jó, hogy lehet cserélgetni a skint. Nem unja meg az ember...


A nem okos órákkal kapcsolatban....


Ugye én külföldön élek, itt a DCF-77 meg a hasonló adótornyok kiesnek a vételi körzetből.


Tehát egy ilyesmi jó lehetne...


[link]


Mert pontos, mert GPS-röl veszi az időt, és napelemes. Csak hát húzós az ára... :/


Létezik olyan okosóra, ami nem a fitness tevékenységekre van kitalálva, de hetekig bírja az aksi?



2017. ápr. 19. 14:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!