Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem tölti a laptopom a...

Miért nem tölti a laptopom a töltő?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet, hogy a régi töltője a laptopomnak, már nem jó, a kábele ment tönkre, ha azzal akarnám tölteni a laptopot, folyamatosan keresgélni kellene a pontokat, hogy esetlegesen milyen pozicióban tölti a laptopommat, gondolom valami szál-al lett hiba. Na de, vettem egy más töltőt a laptopomhoz, elvileg kellene töltse, de nem tölti. Az egyik távoli ismerősömnek is ilyen laptopja van, elmentem hozzá és az övét töltötte ez az új töltő, akkor az enyémet miért nem? Mi lehet a hiba? Nem értem. ASUS X551M laptopom van.

2017. ápr. 21. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg az akkumlátor es a tolto specifikációit! Ha túl nagy a kettő között a különbség akkor az lehet a baj!
2017. ápr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És azt, hogy, hol kell?
2017. ápr. 21. 16:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem elég csak bedugni a laptopba a töltőt. Sokat segít, ha a másik végét bedugod a konnektorba.
2017. ápr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaj de okos vagy, képzeld tudom.. nem tudom mit kell ilyen hangnemben irni, örülj neki, hogy te annyira okos vagy... köszönöm, hogy figyelmeztettél.
2017. ápr. 21. 17:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Hat a tolton rajta kell kell lenni, az aramerosseg input output es a feszultseg is! ha nincs akkor nezd a dobozan. az aksin meg ha kitudod venni akkor vrdd ki es az is fel van cimkezve. ha nincs akkor azt is keresd a laptop dobozan, vagy az aksi papirjain ha van naki. ha nincs akkor esetlwg nezd meg az eszkozkezelobe, nem tudoom talan ott kiirja az akksit vagy leszedhetsz egy everestet! azt hiszem az kiirja, de nem emlekszem mar ra pontosan, regen lattam azt a progit!

Ha a haverod gepet tolti, de a tied nem akk valoszinu h az lesz a gond. Vagy meg lehet az is, h a laptopod romlott el, de az nem valoszinu mert azt mondtad, h az elozo kabellel tolti, ha ugy all a vezetek. Dee most jut eszembe, biztos h az masik toltod rossz? azt probaltad mar masik geppel? biztos h szakadt a kabel? lehet a laptopod nem veszi a toltest folyamatosan azzal, az ujjal meg amit vettel pedig egyaltalan nem.. tobb oka is lehet..

bocsi a helyesirasi hibakert, telorol vagyok.

2017. ápr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!