Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért kapcsol ki hirtelen a...

Miért kapcsol ki hirtelen a laptop?

Figyelt kérdés
Új akkumulátor van benne a töltő is tölt szervízben is volt már a hp g62 laptopom de még is elindítom és hirtelen valamennyi idő múlva kikapcsol mielőtt a windowsba lépne. Tudna valaki segíteni

2017. ápr. 24. 13:04
 1/10 Wadmalac ***** válasza:
77%

Ez lehet ezer okból.

Pl. alaplap tápellátás hiba, videokártya hiba, memóriahiba stb.

Visszaadta a szerviz úgy, hogy még mindig rossz?

Akkor miért nem ott reklamálsz?

2017. ápr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Nekem a hűtéssel volt gond.Hiába megy a hűtés ha nem elég gyors még maxon se.Ha crackelt windows van akkor kb. a háttérbe 40 alkalmazás fut,amit a hűtés nem bír tartani mert a proci annyira dolgozik.
2017. ápr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1. válaszoló elnézést hogy kérdést tettem fel a gyik-en de mindegy lehet az én hibám hogy mertem írni egy kérdést az internetre.
2017. ápr. 26. 20:28
 4/10 A kérdező kommentje:

2. Válaszoló köszönöm a választ igazából nem tudom már mi baja lehet tervben van hogy elviszem csak addig az ideig gondoltam közzé teszem hátha

Csak vicc hogy szakembereknél volt és 3-szor adták vissza ugyan olyan állapotban xdd

2017. ápr. 26. 20:29
 5/10 Wadmalac ***** válasza:

"1. válaszoló elnézést hogy kérdést tettem fel a gyik-en de mindegy lehet az én hibám hogy mertem írni egy kérdést az internetre."


Neked mi bajod, mit hisztizel?

Leírtam, hogy ezer okból lehet.

És a kérdés jogos, ha xarul kaptad vissza a szerviztől, miért nem viszed vissza?

Ami ennél logikusabb, az csal.

Ha nekiállsz itt kapott ötletek alapján belemókolni aztán nem sikerül, majd jól rádfogja a szerviz, hogy te cseszted el.

2017. ápr. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Keress jobb szervìzt.Ha ott is azt vissza adják akkor egy ùjra telepìtès (megvett windows-al) ès ha akkor sem jò,akkor az drága mulatság lessz.
2017. ápr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor elég szépen átvertek a szervizben. Vidd vissza és reklamálj.
2017. ápr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Wadmalac

Én hisztizek? Ember te hisztizel itt nekem hogy miért itt sírok én csak kíváncsi voltam hogy ki mit tud erről mondani nem arra vagyok kíváncsi hogy kit basz fel egy kérdés istenem

2017. ápr. 29. 15:38
 9/10 A kérdező kommentje:
A többi kommentet köszönöm az a terv
2017. ápr. 29. 15:40
 10/10 Wadmalac ***** válasza:

"Én hisztizek? Ember te hisztizel itt nekem hogy miért itt sírok"

Semmi ilyet nem írtam, mondom, hogy hisztérikus vagy. Megkérdeztem, miért nem viszed vissza a szervizbe, ha rosszul csinálták meg.

Ez az abszolút logikus megoldás.

Ha a válaszomba mást KÉPZELTÉL bele, az a te bajod.

A többiek is ugyanezt írták utánam.

2017. máj. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

A laptopom akuja 3 órát birt, hirtelen az egyharmadára csökkent ez az idő! Miért?

Eddig 3-3 és fél órát bírt az akum, de egyik napról a másikra, 1 órára csökkent! Fogalmam sincs hogy miért! Ma már egy üzenetet is kiírt bekapcsoláskor, azt hogy telepcsere szükséges! Lehet vmit ezen még segiteni, vagy kuka?!

Mi tortent hirtelen a notebookommal? Kattogas.

Ma furan kattogo hangot kezdett el kiadni, kattingattam mindenhova majd ra 1 percre kekhalala lett es leallt. Probaltam bekapcsolni, de nem ment, a "reboot and select proper boot.." szoveget adta ki tobbszoros ujrainditas utan. A merevlemez hal megfele? Szeptember...

A laptopom hirtelen kikapcsol, azt irja töltésnél probléma van a teleppel-mit jelent? Többi lent

hirtelen kikapcsol, gondoltam égett szaga van,h nem működik a hűtés, mert koszos az alaplap De most ujrainditásnál azt irj a töltés % mellett, hogy Javasolt a telepcsere lentebb pedig: Probléma van a teleppel, ami a számitógép hirtelen leállását okozhatja. Nem...

Hirtelen Kikapcsol a Laptopom mi az oka szerintetek?

Utóbbi napokban mióta újraraktam a win7 et a laptopomon naponta többször kikapcsol vagy újraindul. Nem melegszik túl, a drivereket felraktam ha táp probléma nem hiszem hogy van mióta újra lett telepítve azóta rosszalkodik.Bármi ötletetek van írjatok please!!!!

A world of warcraft-al játszom már nagyon rég óta, az fps-em fix-en 60 volt. Tegnap hirtelen elkezdte, hogy random lement 1.2-re minden előzmény...

Már újra tettem a gépemet, a videókártya drivert, mindent megcsináltam, próbáltam a nem integrált videókártyát terhelni a játékkal, most belépéskor 200 fps, de le esik, felmegy, végül 30-10 körül ugrál. Mi lehet a probléma? A gépem: Samsung, Videokártya:Intel (R) HD...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!