Miért kapcsol ki hirtelen a laptop?




válasza:Ez lehet ezer okból.
Pl. alaplap tápellátás hiba, videokártya hiba, memóriahiba stb.
Visszaadta a szerviz úgy, hogy még mindig rossz?
Akkor miért nem ott reklamálsz?




válasza:2. Válaszoló köszönöm a választ igazából nem tudom már mi baja lehet tervben van hogy elviszem csak addig az ideig gondoltam közzé teszem hátha
Csak vicc hogy szakembereknél volt és 3-szor adták vissza ugyan olyan állapotban xdd




válasza:"1. válaszoló elnézést hogy kérdést tettem fel a gyik-en de mindegy lehet az én hibám hogy mertem írni egy kérdést az internetre."
Neked mi bajod, mit hisztizel?
Leírtam, hogy ezer okból lehet.
És a kérdés jogos, ha xarul kaptad vissza a szerviztől, miért nem viszed vissza?
Ami ennél logikusabb, az csal.
Ha nekiállsz itt kapott ötletek alapján belemókolni aztán nem sikerül, majd jól rádfogja a szerviz, hogy te cseszted el.




válasza:



válasza:Wadmalac
Én hisztizek? Ember te hisztizel itt nekem hogy miért itt sírok én csak kíváncsi voltam hogy ki mit tud erről mondani nem arra vagyok kíváncsi hogy kit basz fel egy kérdés istenem




válasza:"Én hisztizek? Ember te hisztizel itt nekem hogy miért itt sírok"
Semmi ilyet nem írtam, mondom, hogy hisztérikus vagy. Megkérdeztem, miért nem viszed vissza a szervizbe, ha rosszul csinálták meg.
Ez az abszolút logikus megoldás.
Ha a válaszomba mást KÉPZELTÉL bele, az a te bajod.
A többiek is ugyanezt írták utánam.
Kapcsolódó kérdések:
Eddig 3-3 és fél órát bírt az akum, de egyik napról a másikra, 1 órára csökkent! Fogalmam sincs hogy miért! Ma már egy üzenetet is kiírt bekapcsoláskor, azt hogy telepcsere szükséges! Lehet vmit ezen még segiteni, vagy kuka?!
Ma furan kattogo hangot kezdett el kiadni, kattingattam mindenhova majd ra 1 percre kekhalala lett es leallt. Probaltam bekapcsolni, de nem ment, a "reboot and select proper boot.." szoveget adta ki tobbszoros ujrainditas utan. A merevlemez hal megfele? Szeptember...
hirtelen kikapcsol, gondoltam égett szaga van,h nem működik a hűtés, mert koszos az alaplap De most ujrainditásnál azt irj a töltés % mellett, hogy Javasolt a telepcsere lentebb pedig: Probléma van a teleppel, ami a számitógép hirtelen leállását okozhatja. Nem...
Utóbbi napokban mióta újraraktam a win7 et a laptopomon naponta többször kikapcsol vagy újraindul. Nem melegszik túl, a drivereket felraktam ha táp probléma nem hiszem hogy van mióta újra lett telepítve azóta rosszalkodik.Bármi ötletetek van írjatok please!!!!
Már újra tettem a gépemet, a videókártya drivert, mindent megcsináltam, próbáltam a nem integrált videókártyát terhelni a játékkal, most belépéskor 200 fps, de le esik, felmegy, végül 30-10 körül ugrál. Mi lehet a probléma? A gépem: Samsung, Videokártya:Intel (R) HD...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




