Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért kapcsol ki hirtelen a...

Miért kapcsol ki hirtelen a laptop?

Figyelt kérdés
Új akkumulátor van benne a töltő is tölt szervízben is volt már a hp g62 laptopom de még is elindítom és hirtelen valamennyi idő múlva kikapcsol mielőtt a windowsba lépne. Tudna valaki segíteni

2017. ápr. 24. 13:04
 1/10 Wadmalac ***** válasza:
77%

Ez lehet ezer okból.

Pl. alaplap tápellátás hiba, videokártya hiba, memóriahiba stb.

Visszaadta a szerviz úgy, hogy még mindig rossz?

Akkor miért nem ott reklamálsz?

2017. ápr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Nekem a hűtéssel volt gond.Hiába megy a hűtés ha nem elég gyors még maxon se.Ha crackelt windows van akkor kb. a háttérbe 40 alkalmazás fut,amit a hűtés nem bír tartani mert a proci annyira dolgozik.
2017. ápr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1. válaszoló elnézést hogy kérdést tettem fel a gyik-en de mindegy lehet az én hibám hogy mertem írni egy kérdést az internetre.
2017. ápr. 26. 20:28
 4/10 A kérdező kommentje:

2. Válaszoló köszönöm a választ igazából nem tudom már mi baja lehet tervben van hogy elviszem csak addig az ideig gondoltam közzé teszem hátha

Csak vicc hogy szakembereknél volt és 3-szor adták vissza ugyan olyan állapotban xdd

2017. ápr. 26. 20:29
 5/10 Wadmalac ***** válasza:

"1. válaszoló elnézést hogy kérdést tettem fel a gyik-en de mindegy lehet az én hibám hogy mertem írni egy kérdést az internetre."


Neked mi bajod, mit hisztizel?

Leírtam, hogy ezer okból lehet.

És a kérdés jogos, ha xarul kaptad vissza a szerviztől, miért nem viszed vissza?

Ami ennél logikusabb, az csal.

Ha nekiállsz itt kapott ötletek alapján belemókolni aztán nem sikerül, majd jól rádfogja a szerviz, hogy te cseszted el.

2017. ápr. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Keress jobb szervìzt.Ha ott is azt vissza adják akkor egy ùjra telepìtès (megvett windows-al) ès ha akkor sem jò,akkor az drága mulatság lessz.
2017. ápr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor elég szépen átvertek a szervizben. Vidd vissza és reklamálj.
2017. ápr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Wadmalac

Én hisztizek? Ember te hisztizel itt nekem hogy miért itt sírok én csak kíváncsi voltam hogy ki mit tud erről mondani nem arra vagyok kíváncsi hogy kit basz fel egy kérdés istenem

2017. ápr. 29. 15:38
 9/10 A kérdező kommentje:
A többi kommentet köszönöm az a terv
2017. ápr. 29. 15:40
 10/10 Wadmalac ***** válasza:

"Én hisztizek? Ember te hisztizel itt nekem hogy miért itt sírok"

Semmi ilyet nem írtam, mondom, hogy hisztérikus vagy. Megkérdeztem, miért nem viszed vissza a szervizbe, ha rosszul csinálták meg.

Ez az abszolút logikus megoldás.

Ha a válaszomba mást KÉPZELTÉL bele, az a te bajod.

A többiek is ugyanezt írták utánam.

2017. máj. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!