Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Videókártyát tudtok ajánlani...

Videókártyát tudtok ajánlani amin legalább lagg mentesen elfutnak a játékok? (Minecraft, CS:GO, Yandere Simulator, Spooky's jumpscare mansion, GTA 5, rainbow six siege, Diablo 3, Overwatch, stb. )

Figyelt kérdés

Max 30000 FT-ot költenék rá, vagy melyik a legolcsóbb videókártya amivel ezek jól futnának? (8gigaramom van ha valaki megkérdezné hogy nem-e azért laggol)

Meguntam hogy a gépemen még a MINECRAFT is laggol, igaz hogy tűrhetően de azért na... Egy olyan játék mint a Minecraft aminek kb semmi grafikai kitűnősége nincs az ne laggoljon már, CS:Go kb 17 fps de még ezzel is el tudok sz4rakodni, de a többiről ne beszéljünk...


Válaszokat előre is köszi!



2017. máj. 21. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Laptopba vagy asztali gépbe kéne?
2017. máj. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Asztali gép
2017. máj. 21. 14:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha költenál rá +5000 ft-ot akkor ezt ajánlom:


[link]


Ha nem akkor ez is jó:


[link]


Én inkább költenék rá +5000 ft-ot mert az jobben megéri de ez már a te döntésed!

2017. máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :D

+ 5000 ft az nem pénz de néztem róla vidit, elég jól futtatja a többséget szóval nekem jöhet :D

Köszi még1szer

2017. máj. 21. 17:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már rx 460at veszel nehogy a 2 gigásat vedd hanem a 4est nem nagy az árkülönbség de a 4 gigásnak nagyobb a teljesítménye.
2017. máj. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!