Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit csinaljak a PC-vel?

Mit csinaljak a PC-vel?

Figyelt kérdés

Egy instabil polcon elhelyezkedo geprol van szo, ami leesett es nem az enyem. Tobbszor is volt peldaja ennek az incidensnek, mindig ossze tudta rakni azinformatikus ismerosom, de ô elutazott.


szoval leesett, automatikusan kikapcsolt. osszeraktam a leheto legjobb tudasom szerint. bekapcsoltam, bekapcsolt, elinditotta magat, de nem akar bejonni.


megserult az alaplap?



2017. máj. 27. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű a winchester adatai sérültek meg ha üzem közben esett le. Mert az író/olvasófeje elmozdult például írás közben.
2017. máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
es mit csinaljak vele?
2017. máj. 27. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a winchester sérült akkor kuka. De ha az informatikus ismerősöd hazaért akkor beszélj vele hogy nézze meg. Tanulság nem instabil helyen kell gépet tartani, hanem vagy nagyon beton stabil helyen, vagy lent a földön!


Másrészt azt nem értem hogy a fenébe tud totál szétesni az egész... Látszik hogy értesz hozzá...

2017. máj. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ha ertenek hozza, nyilvan nem kerdeznem meg, hogy mi tortent. sajnos nincs hozza tudasom.


ugy, hogy nincs a gephaz osszes lapja osszerakva, osszecsavarozva, igy konnyen serul.

2017. máj. 27. 19:49
 5/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!
2017. máj. 27. 19:49
 6/6 Szirty ***** válasza:

"ha ertenek hozza, nyilvan nem kerdeznem meg, hogy mi tortent. sajnos nincs hozza tudasom. "


A problémák nem oldható meg azon a szinten amin akkor voltunk amikor okoztuk őket. Ez ilyen.


Már többször is leesett és mindig javítani kellet, de semmit nem tettél annak érdekében hogy ezt a jövőben elkerüld?


Hogy mit csinálj?

Javítsd meg!

Azt nem tudod? Akkor vidd szervizbe, vagy hívj hozzáértőt.

Nem akarod szervizbe vinni? Akkor hagyd ahogy van, dobd ki, add el alkatrésznek.


Kb ezek a lehetőségeid vannak, de szerintem ezt nem túl nehéz belátni, nem tudom miért esett nehezedre.


Nem hiszem hogy van titkos varázsszó amit kimondva megjavul, vagy rejtett gomb amit megnyomsz és a gép jó lesz.

2017. máj. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!