Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehet még olyan nyomtatót...

Lehet még olyan nyomtatót kapni ami windovz XP vel is megy?

Figyelt kérdés

Kb. félévente kell 1-2 oldalt kinyomtatnom és a 20 éves HP be már nem lehet patront kapni.

Gépem meg xp től nem bír nagyobb windvzt.



2017. máj. 30. 06:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyre kevésbé.

Inkább vegyél új gépet.

2017. máj. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szirty ***** válasza:

Nézz szét a használtak között!


"Inkább vegyél új gépet."


Igen. Meg vegyél új billentyűzetet, mert az új gépen csak USB port van.

Vegyél új egeret is, mert az új gépen nincs PS/2 csatlakozó.

Vegyél új monitort is, mert a régin csak analóg RGB van, az új gépen meg digitális HDMI.

Vegyél Windows 10-et is, mert az új gépen nem fog menni az XP és a nyomtató miatt amúgy is kell.

Vegyél meg minden olyan szoftvert is, újra, amit XP-n használtál, de nem fog futni Win10 64 biten. Vagy használj virtuális gépet és azon meg XP-t (hátha még nyomtatni is tudsz majd onnan).


Egyszerű ez nem? :)

2017. máj. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most én vagyok hülye?

Fél évente 1-2 lapért ilyen felhajtás? És azonnal kell a printout 5 percen belül?

Ha elküldöd nekem email-ben, kinyomtatom neked ingyen, 120 ft posta áráért 4 db A4 levél fér bele a 30 gramm súlyba a borítékkal együtt, 160-ért 7 lap, stb.

2017. máj. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Naponta kb. 10 percet van netezésre használva a gép. Gondolkodtam már újon, de nem ér annyit. Míg ez bírja marad.
2017. máj. 30. 14:55
 5/8 anonim ***** válasza:

ja, fél évente 1-2 oldal?

Nyomtasd ki a szomszédnál. Vagy fénymásolószalonban...


Vagy vegyél patrontöltőt egy ezresért és töltsd fel a régit.

2017. máj. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"félévente kell 1-2 oldalt kinyomtatnom"

legolcsóbb megoldás, pendrive-ra másolod a nyomtatandót, és így elviszed bármelyik fénymásolást is végző üzletbe.

("festékpatronos" nyomtatók fúvókái, gyakori használat nélkül, szeretnek beszáradni, aminek a szervize többe kerül, mint az évi pár bérnyomtatás (ekkor még a patron árát nem számoltuk... !)

2017. máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hagyom is. 8-10.000 ft szokott lenni a patron. Feleslegesen nem dobálom a pénzt.
2017. máj. 31. 20:04
 8/8 anonim ***** válasza:

"8-10.000 ft szokott lenni a patron."

Vagy 5 éve vettem 15 ezerért komplett vadi új lézernyomtatót. A gyári toner most kezd kifogyni, de az utántöltés 3 ezer, amivel elmegy még 5 évet. Ja, nem szárad be a toner ha nem használom pl 2 évig.

2017. máj. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!