Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Bele esett a vízbe a fülhallga...

Bele esett a vízbe a fülhallgatóm. Meg lehet még "menteni"?

Figyelt kérdés
Kb 2 mp ig volt a vízben,épp hogy csak benne volt,de amikor meghallgattam hogy működik-e még,ilyen vízhang szerű hangja volt. Meg lehet még menteni? Esetleg ha hajszárítóval hideg fokon sok ideig fújom,vagy olyat is hallottam hogy ha a telefon ázik meg akkor belerakják rizsbe mert az felszívja a vizet,ez működhet a fülhallgatómnál is? Vagy van vmi más megoldás ami hatna hogy ne legyen ilyen rossz a hangja?

2017. jún. 6. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak ki kell szárítani,nincs benne elektronika ami tönkremenne a víztől
2017. jún. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elkezdtem szárítani,és amikor újra meghallgattam hogy hogyan szólt,jobbnak éreztem. Szerintem még szárítom egy 5 percig és jó lesz. :) Köszi a választ!
2017. jún. 6. 18:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne próbálgasd, ne fújogasd és ne rakd rizsbe.


Csak rakd száraz helyre, várj egy napot és kész, használhatod, semmi baja nem lesz.

2017. jún. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!