Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehet kapni valahol 2,5mm-es...

Lehet kapni valahol 2,5mm-es jack kábel hosszabbítót?

Figyelt kérdés
Olyat, ami hosszabító, nem átalakító (2,5-3,5mm), mert a 2,5mm-es jack kábelem csak 90 centi és kellene még vagy fél méter hosszan.
2017. jún. 8. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet.
2017. jún. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó, tudsz is mondani nekem egy boltot (akár offline, akár web), mert én nem találtam sajnos. :(
2017. jún. 8. 20:33
 3/8 anonim ***** válasza:
osan
2017. jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kételkedek, hogy pont egy Auchanban lehetne kapni ilyet, de majd ha arra járok megnézem.
2017. jún. 8. 21:02
 5/8 Alain Delon ***** válasza:

Ahogy rendesen, az EBay-en minden van: [link] .

De közelben hobbi elektronikai üzletben nézted?

2017. jún. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2017. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Alain Delon: Néztem és nagyon furcsán néztek rám. :)

Az ebay-es linkeket köszi, először próbálnék magyarhonban nézelődni, csak végső esetben rendelnék onnan.

2017. jún. 8. 21:07
 8/8 Alain Delon ***** válasza:
Akkor nagyon profi üzlet lehet. Jobb helyeken, ha mást nem, a hozzávalókat lehet kapni (a két vég és közé kábel) és magadnak összerakod. De nekem rendeltek már speckóbb kábelt is névre szólóan.
2017. jún. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!