Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet az e-cigimmel?

Fehike1 kérdése:

Mi lehet az e-cigimmel?

Figyelt kérdés
1 éve vettem egy e-cigit, de egy idő után nem használtam (iTwist MEga akkumulátorról van szó). Nos mivel sokáig nem használtam kikapcsoltam és félre tettem. Nemrég viszont megpróbáltam volna használni, de nem működik rendesen az akkumulátor. Mikor megpróbáltam volna használni akkor észrevettem, hogy be volt kapcsolva ( ezek szerint már vagy 1 hónapja lehetett, mivel akkor raktam arrébb). Megpróbáltam szívni mert még azt jelezte hogy van az aksiban, de nem csinált semmit. Világít, hogy működik, de mégse. Mikor felrakom töltőre akkor 1 percig világít a töltés LED, de utána lekapcsol és nem is tölt rajta semmit. Aki tudja, hogy mi a baja az segítsen légy szíves!

#baj #hiba #akkumulátor #e-cigaretta #nem működik az e-cigi aksim #ecigi akkumlátor
2017. jún. 30. 21:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!