Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Acer Aspire 5920-ra tudnátok...

Acer Aspire 5920-ra tudnátok mondani játékokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mint azt láthatjátok játékokat keresek a gépemhez, ami egy Acer Aspire 5920. Elég kevés játékon mentem keresztül, amit megnéztem, hátha elfut a gépen, viszont sikertelenül jártam. Aki valamit tudna, hogy ezen a gépen milyen játékok futnának el, annak válaszát szívesen várom!

További szép napot!



2017. júl. 1. 11:39
 1/2 anonim válasza:
Minecraft (modold be és izgalmasabb lesz) vagy szedj le konkrétan.rá egy modpackot (hexxit, Tekkit stb..) sajnos nagyon kevés infót adtál meg hogy milyen erős a géped, meg miket szeretsz... Sok sikert :)
2017. júl. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

GPU: AMD Radeon 240 X; GeForce 8600 (ez minehol máshogy van; vagy ez, vagy az)

CPU:Intel Core 2

RAM: 2 GB

Operációs rendszer: Win 8.1

És igazából mindegy milyen játék, mert vannak olyanok, amik eddig nem tetszettek, de most már igen (CubeWorld, AC). De pl COD-hoz hasonló, Minecraft is jó, csak... próbálkoztam, de nem nagyon sikerült, de az egyéni socproblem, Sims 3-hoz hasonló, vagy Diablo II. Ilyenek.

2017. júl. 1. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!