Miert van nalam ez?

Figyelt kérdés
Mindig van valaki aki velem van,szeret,meg minden,de valamiert megis ugy ezem hogy olyan jo lenne ha valaki megolelne,ha en lennek neki az elso,ha eletemnek hivna,stb,barki is legyen az:(..nem tudom mit tegyek,egyre jobban erzem ahogy gyengulok,nincs erom semmihez,kb semmi eletkedvem:(..Olyan mintha valaki hianyozna az eletembol aki valamikor nagyon szeretett,de nem jovok ra ki az
2017. júl. 28. 00:20
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsanat ha rossz kategoriaba tettem..Egyebkent meg ide leirnam,hogy mindig van aki atolel,es erezteti velem h szeret,pl barataim,stb,de megis mindig arra vagyok hogy valaki atoleljen,valakivel egyutt aludjak el,valakinek en legyek a vilagon a legfontosabb,ez miert van?:(
2017. júl. 28. 00:22
 2/2 Aneem válasza:

Itt lenne az ideje hogy elvégezz valahol egy Angyalkommunikációs tréninget, ezzel a tudással tudsz segítséget kérni az angyaloktól hogy adják meg azt amire szükséged van, továbbá ha fel vagy rá készülve azt is megteszik neked hogy elhoznak számodra egy megfelelő társat, akivel boldog lehetsz.


A probléma pusztán annyi hogy ezek a lények tiszteletben tartják a te szabad akaratodat, és akaratod vagy kérésed ellenére/nélkül sajnos semmit sem tehetnek. Érdemes lenne feléjük fordulnod, és akár a saját szavaiddal is felvázolni a szükségleteidet és kérni és elfogadni a segítségükat a legjobb úton módon.


Ha nem tudsz angyaltanfolyamra menni itt nézelődj : angyalforras.hu

2017. júl. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!