Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom beállítani a...

DOBOS10 kérdése:

Hogyan tudom beállítani a mikrofono, úgy hogy ha beszélek valakivel akkor ne zúgjon és ne hallja vissza magát az illető? (WINDOWS7)

Figyelt kérdés

2017. aug. 13. 01:39
 1/1 anonim ***** válasza:

A legjobb, ha ilyenkor fülhallgatót használsz.

Ha ragaszkodsz a hangszóróhoz, akkor:


Jobb klikk a tálcán jobb oldalon a hangszóró ikonra --> Hang beállításai --> "Felvétel" fül --> Mikrofon tulajdonsági --> "Figyelés" fül --> "Az eszköz figyelése" checkboxból a pipát kiszeded.

(Ezt Win 10-ből néztem ki, de nagyjából Win 7 alatt is ott van.)


Az "eszköz figyelése" beállítás felelős azért, hogy az inputra (mikrofonra) jutó jelet egyből kiküldi a gép az outputra (hangszóróra), ami nagyon hasznos akkor, ha fülhallgatóval folyamatosan monitorozni akarod, hogy mit vesz fel, viszont zavaró a hangszóró használata esetén, mert akkor az akusztikus visszacsatolás miatt azonnal összegerjed a mikrofonnal.

2017. aug. 13. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!