Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés
DOBOS10 nevű felhasználó kérdése:

Hogyan tudom beállítani a mikrofono, úgy hogy ha beszélek valakivel akkor ne zúgjon és ne hallja vissza magát az illető? (WINDOWS7)

Keress kérdéseket hasonló témákban: mikrofon, beállítás, zúgás, VISSZAHALLÁS

08-13 01:39  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
A legjobb, ha ilyenkor fülhallgatót használsz.
Ha ragaszkodsz a hangszóróhoz, akkor:

Jobb klikk a tálcán jobb oldalon a hangszóró ikonra --> Hang beállításai --> "Felvétel" fül --> Mikrofon tulajdonsági --> "Figyelés" fül --> "Az eszköz figyelése" checkboxból a pipát kiszeded.
(Ezt Win 10-ből néztem ki, de nagyjából Win 7 alatt is ott van.)

Az "eszköz figyelése" beállítás felelős azért, hogy az inputra (mikrofonra) jutó jelet egyből kiküldi a gép az outputra (hangszóróra), ami nagyon hasznos akkor, ha fülhallgatóval folyamatosan monitorozni akarod, hogy mit vesz fel, viszont zavaró a hangszóró használata esetén, mert akkor az akusztikus visszacsatolás miatt azonnal összegerjed a mikrofonnal.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 08-13 03:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
S. O. S. Facebookon, hogy tudom beállítani ha egy illető feltölt vagy megoszt valamit akkor jelezze nekem azt telefonon?
Hogy tudom beállítani a facebookon azt, hogy úgy lásson fent az illető, hogy nem vagyok bejelentkezve?
Okostelefonban hogy tudnám beállítani egy kapcsolatnál, hogy ne tudjon hívni, csak a postafiók jelentkezzen, ha hív az illető?
Nokia mobil telefonnál, hogy lehet beállítani azt, hogy ne 5 csörgés után kikapcsoljon hanem végig amíg hív az illető kicsörögjön?
Se xperia x10 mini pro telefonom van. Hogy lehet beállítani, hogy aki hív annak kiírja a telefonszámát? Bent van telefonkönyvben a szám, de ha az illető hív, ismeretlenként jelzi.
Facebookon, hogyan lehet beállítani hogy ne lássa egy adott illető mikor voltam fent stb?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu