Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megéri e a használt macbook...

Megéri e a használt macbook pro? Részletek lent .

Figyelt kérdés

Hali ! Laptoppot szertnék venni mivel az othoni nem birom hordozni . Eléggé apple fan vagyok és szeretem a termékeiket ha megéri . Az a kérdés használtan megéri-e venni macbook prot és ha igen , akkor mennyire mehetek vissza a generáciokba ? Ami fontos nekem a nagy kijelzo , jobbacska felbontással. Kb 150 k amit rá költenék az lehet picivel több is .szerintetek melyik tipus jo nekem ebben az ár kategoriában ? Megkapom azt a stabilitást amit az apple igér ? Emelett akinek van tapasztalta leirná mivel jobb egy mezei windows-os laposnál ?

Kérlek inkább olyanok itjanak akinek van tapasztalata . Köszi :D


(ui: irjatok évjáratot tipust mindent )



2017. aug. 14. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ennyiért kb.2011 körülit tudsz venni. Amire figyelj, hogy ssd legyen benne, ne hdd. Ezeknek már az akkuja nem túl sokat bír általában, meg valószínűleg egy portalanítás és újrapasztázás is rájuk fér. A kijelző felbontása sem valami nagy, de akkoriban ez volt a csúcs gép, szóval nem rossz. A stabilitással szerintem nem lesz baj, de lehet jobban járnál, ha még gyűjtenél kicsit egy újabb kiadásra. Egyébként nézelődj folyamatosan használt oldalakon, hátha belefutsz valamibe. Én most egy windows 10-es laptopot használok i5ös procival és 5400as hdd-vel és eléggé szenved néha szegény a hdd miatt. Egy ssd sokat dobna rajta.
2017. aug. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor melyik évjárat ami most pár évig elhuzná 3év kb
2017. aug. 15. 01:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Macbook air esetleg nem jöhet szóba? Átlagfelhasználásra tökéletesen elegendő.
2017. aug. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Végülis .melyik tipus ra gondolsz ?
2017. aug. 15. 01:39
 5/10 A kérdező kommentje:
Inkább gyüjtök jobea kellene az a jobb felbontás meg retina . :(
2017. aug. 15. 01:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért gondoltam az Airre, mert az ár/érték arányban jó kis gép, de a kijelző nem a legjobb egy retinához képest. Akkor ez kilőve.
2017. aug. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy 2014 es pro meddig birná?
2017. aug. 15. 03:20
 8/10 Zlevii ***** válasza:
100%
2012-ben adták ki az első szériás retinákat. Ott még nem volt annyira kiforrott, voltak vele bajok. 2013-tól nézegethetsz nyugodtan. Én most ezt a kommentet egy 2014 februári 15"-es Macbook Pro-ról írom, és bátran tudom ajánlani az egész rendszert, szerintem sokkal jobb mint a windows, stabilabb, nekem a bő három év alatt egyszer sem kellett szervízbe vigyem és egyáltalán nem lassult be. Ha jósolnom kéne neki egy 3 évet még tuti kibír. Vegyél bátran Mac-et :) Ha valami kérdésed van keress privátban.
2017. aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :D
2017. aug. 15. 14:06
 10/10 A kérdező kommentje:
Irtam pm et
2017. aug. 19. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!