Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy cd/dvd meghajtó szükséges...

Bazs0123 kérdése:

Egy cd/dvd meghajtó szükséges eszközillesztője hiányzik?

Figyelt kérdés

Sziasztok...Minap gondolkoztam, hogy az 1 éve kapott gépen a rendszert újratelepítem.. (win 8.1 ( tudom h szar de azt mondták,hogy ez jó és én akkor még el is hittem) )

Majd mikor a dvd-t bedobtam a meghajtóba bebootoltam...kiírta h ugye Telepítés ->

rámegyek és ez az üzenet fogad...


"Egy CD/DVD meghajtó szükséges eszközillesztője hiányzik. Ha az illesztőprogram hajlékonylemezen, CD-n vagy DVD-n, illetve USB flash meghajtón található, helyezze be a lemezt, vagy csatlakoztassa az eszközt most."


Jólvan.... akkor (csak próba képp) betettem egy win 8.1 telepítőt a meghajtóba ugyanez a hiba..most jön a +

MÉG DEBIAN-NAL SEM MENT :( (Linux)

Bármi ötlet...

Igen volt már ugyanezzel a dvd-vel win 7 a gépen csak mikor szerelőhöz visszük mindig win 8.1 .....



2017. aug. 27. 11:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!