Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy Acer Emachines E725-laptop...

Egy Acer Emachines E725-laptopot mennyire lehet bővíteni?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy elég régi a laptopom. Valaki leírná nekem nagyon részletesen hogy mit és mennyire bírom javítani pl winchester vagy ilyenek előre is köszi :)

2017. szept. 5. 01:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez bizony tényleg nem új, én nem is feltétlenül fejleszteném. A memóriát tudod maximum 4GB-ra bőviteni (DDR2 667MHz SO-DIMM modul kell), illetve SSD-t tudsz bele tenni, 20 ezer alatt tudsz venni 120 gigásat. Ez összesen 25 ezer körül lenne, 50 ezerért már tudsz venni a hardveraprón használt, de kiváló állapotú i5-ös processzorral szerelt laptopokat, amik messze lekörözik ezt. A processzor és a grafika is gyenge, azt meg nem lehet bőviteni.
2017. szept. 5. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha beleteszed amiket leirtam, akkor az SSD miatt (amit a HDD helyére tehetsz, vagy a dvd meghajtó helyére beépitőkerettel), a rendszer nem lesz lassú, de nagy felbontású videót, játékokat nem fog jobban futtatni.
2017. szept. 5. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod:)
2017. szept. 6. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!