Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Biztonságos megadni a bankkárt...

Biztonságos megadni a bankkártya adatait?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni neten valamit, de megkell adni a kártya adatait. Tudom hogy mindenhol kell, de anyukám nem engedi meg, mert fél hogy leveszik a pénzt róla.És írjátok le hogy kéne meggyőznzi. Amúgy roblox.com ahol szeretnék venni valamit. Kösz ha válaszolsz

2017. szept. 11. 17:32
 1/6 anonim válasza:
Használd a saját kártyádat, ne máséval menőzz.
2017. szept. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy leveszik róla a pénzt, máskülönben hogy fizetnél? Ha nem érzed biztonságosnak az oldalt, használjatok PayPalt.
2017. szept. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek a másodikkal. PayPal accounton keresztül biztonságos mindenképp.
2017. szept. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. Még nincs saját bankkártyám, ezzel nem menőzök

2. Rosszul fogalmaztam, persze hogy leveszik a pénzt, elfelejtettem leírni hogy mondjuk lelopják az adatokat

3. PayPalról anyukám még nem is hallott

2017. szept. 11. 18:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Ismeretlen oldalon nem kéne megadni a kártya adatait.

Amelyik oldal nem támogatja a PayPal fizetést, ott el kell gondolkozni, hogy akarsz-e onnan vásárolni (NEM!).

A paypal biztonságos. Az itthoni nagybankok online felülete biztonságos. Itt meg lehet adni a kártya adatokat, máshol, ismeretlen webshopokban nem.


A bankoknál van olyan lehetőség is, hogy online vásárlásnál hiába adod meg a kártyaszámot és a biztonsági kódot, a bank mág küld egy sms-t egy biztonsági kóddal, és csak ennek a kódnak a megadásával lehet fizetni. Vagyis hiába szerzi meg valaki a kártya adatait, nem tud vele vásárolni.

2017. szept. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet PayPal-el fizetni
2017. szept. 12. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!