Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Asztali gépet vagy laptopot...

Asztali gépet vagy laptopot vegyek?

Figyelt kérdés
Eléggé csábít a hordozhatóság, de azt is tudom, hogy asztali gép akár 3*,4* is lehet jobb egy azon árban? Leginkább böngészésre, kisebb játszásra illetve, ha minden jól megy akkor főiskolára használnám. Illetve, hogy erre az igényekre milyen gépet javasoltok? Árban pedig ilyen 80. 000-150. 000 Ft között gondolkoztam.

2017. szept. 17. 22:27
 1/4 Hátátikla válasza:
100%

Szia!

Még tavaly én és a testvérem kaptunk egy asztali gépet és egy lap topot. Hozzá teszem mindkettőt használtan kaptuk. Választhattam melyiket akarom én és én a laptopot választottam. Nos azóta a laptop belesault, az aksija tönkrement, kétszer kellett megjavítatni (de azért még működim csak rohadt lassú) az asztali gép meg olyan mint amikor megkaptuk. Szóval én tapasztalat alapján az asztali gépet választanám mert többet bír ki mint a laptop.

2017. szept. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

laptopnál a videokártyát nézd meg. Itthon sajnos rendre rád akarják sózni a gyenge vackot még 280k fölött is. A 150k azt mondom kevés egy közepesebb játékra alkalmas géphez......de egy olyat mint pl Duke Nukem Manhattan Project még a tabletem is simán elvisz, pedig egy noname 1 gigás kártya zörög benne.


javaslom a notebookcheck.net oldalt ha tudsz ángólulö

2017. szept. 18. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Létezik kompromisszum bőven.

Nemrég szereztem egy Dell Latitude e6420-as kb 45 ezresért használtan. (proc: i3, HDD:500, ram:4G, kép:13", akku: 3,5 óra!)

Dokkoló hozzá még 5000, bill-egér 2000, monitor meg ami akad.

Vagyis a fenti keretbe bőven belefér és nem csak ez a konfig és ha már úgy kezdted, hogy csábít a hordozhatóság ...

2017. szept. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A 3-4-szeres árkülönbség erősen túlzás, max 1,5-szörös, az is csak a felső kategóriánál.


Ez egy olyan vita kb. mint a benzines-dízel az autóknál. :)


Nekem mindig is laptopom volt, pedig nem hordozom, de el nem tudnám képzelni asztali konfiggal az életemet.


Nyilván az emberek fele meg pont fordítva gondolja.

2017. szept. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!