Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Xbox, PS vagy PC éri meg...

Xbox, PS vagy PC éri meg jobban ha csak játék céljából vásárolnám? GTA 5 nek szebb a grafikája valamelyiken? Vagy Bf1 nek? Vagy nincs különbség? 350 k bele áldoznék, de jobb lenne ha csak 180 k menne el pl az xbox one x re.

Figyelt kérdés

2017. okt. 17. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
pc
2017. okt. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ha csak játékra használnád akkor konzol. Nem azért, mert jobb mint a PC, hanem mert kényelmesebb. A PC-ét folyanatosan bővítgetni kell, mert az újjabb játékok egyre jobb masinákat követelnek, míg a PS3-ra és XBOX360-ra is jönnek új játékok, enyhén butított verziói, pedig már több, mint 10 évesek. Na most ha veszel egy PS4-et, tovább is használhatod, mert lelassult a fejlődés. Ha gyenge interneted van, akkoris inkább konzol. Viszont konzolon nincs kalózkodás, ha ez számít. Na de ha konzol: PS vagy XBOX? Szerintem PS. Egyébként mindegy, melyiket választod, szinte ugyanaz. Ami szerintem sokat számít: az XBOX ONE gyors net nélkül nem igazán működik. A PS4 előnye, hogy nem kell neki net, veszel egy játékot, berakod a konzolba, aztán játszol. Szóval szerintem PS. Egyébként ha karácsonykor v. Fekete pénteken veszed a konzolt (m1 milyet) Akkor amúgyis kb. 15-20% kedvezmény + 2 játék. Ha a játék nem érdekel, eladod. Így akár a kb. 92.000Ft-os konzolt 60-70 körül elhozhatod.
2017. okt. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
PC párti vagyok de csatlakozom az 2eshez. 350ért jó asztali gépet lehet összerakni de ha csak és kizárólag játszani akarsz akkor erre tökéletes egy konzol. És én is inkább a PS-t ajánlom már csak az exluzív címek miatt is. + ennyi pénzből veszel mellé még egy TV-t is :D
2017. okt. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) PS4 pro hozz milyen net szükséges hogy bf1/gta5 online elmenjen rendesen? Xbox one x mikor jön ki? Lehet megvárom :D
2017. okt. 17. 19:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Az XBO X hetedikén jelenik meg, de az első szériát valószínűleg már elkapkodták előrendelésbe.
2017. okt. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!