Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopot ajánlotok?

Milyen laptopot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nemsokára szükségem volna egy új laptopra, De a helyzet az, hogy egyáltalán nem értek hozzájuk.


Jelenleg egy kicsi notebook-om van, ami szinte semmire sem jó. Még a chrome-ot se nagyon tudja futtatni.


Nekem legfőképpen munkára (excel, word, ppt készízésre), filmnézésre és internetezésre kellene. Játszani nem szoktam, max valami netes kártyajátékot vagy sudokut.


Emellet jó volna, ha erős aksija lenne.


Ti mit ajánlanátok, nektek mi jött be (hasonló elvárásokkal)? Esetleg árat is tudnátok írni mellé?


Előre is köszi a válaszokat!



2017. okt. 18. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Üzleti laptopot. Ha drága neked, akkor használtan. Sokkal minőségibb anyagból vannak, jobb a hűtésük, az akksijuk sem 2-3 órás használatra való. Consumer Acer, Asus, stb. felejtős, ha minőségre vágysz. Lehet papíron jobb a teljesítményük, de közel sem olyan megbízhatóak, mint az üzletiek.
2017. okt. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja és Hp Elitebook, Fujitsu Lifebook, Toshiba Satellite Pro, IBM / Lenovo Thinkpad, ami jó. Valamelyik Dell is, de pontosan nem tudom melyik széria.

Macbook Air is jó lehet neked.

2017. okt. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!