Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Xaomi Mi Band 2-t nem tudom párosítani Iphone SE-vel. Ötlet?

Mindent beállítottam amit kell. Bevan kapcsolva minden. (Bluetooth, helyzet, engedélyek, stb...)

Androidos telefonra csatlakozik de IOS-ra sehogy se.

Van esetleg másik program a MI FIT-en és az MI HR-en kívül?

A karkötő zsír új. üzletből vettem.

2017. okt. 24. 11:18  Privát üzenet  

A válasz
Peti1001 nevű felhasználó válasza:

Apple csak Apple el működik.. Soha az életbe nem fogod te azt a karkötőt rácsatlakoztatni az iPhonedra

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2017. nov. 4. 01:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Csak úgy megjegyezném. A karkötő gyártója feltüntette hogy kompatibilis az Apple-el. Továbbá a hivatalos teszt videókon is teszteltelték iphonnal. Program is van hozzá az app storeba. És youtuben rengeteg videó van arról h működik is. Csupán a program újabb frissítése után nem jó valami.

# 2/2Időpont 2017. nov. 6. 09:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az Xbox vagy ps controllert össze tudom párosítani a géppel?
Üdv, vettem egy okos karkötőt (smart bracelet) azt irja hogy a telefonnal kell párositani. Megtörtént. De nem csinál semmit, az a problémám hogy nem tudom beállitani az időt....
2 iPhonet össze lehet párosítani, hogy például én rakok egy zenét, és a másikon is az szóljon?
Olvastam hogy Iphone 5s-en nincs bluetooth. Gondolkoztam azon a telefonon vásárlásra. Nekem van egy bluetooth-os hangszóróm akkor a készülékemet nem tudom majd párosítani vele?
Iphone 5s-t lehet párosítani 2013-as lg smart tv-vel?
Hogyan kell párosítani az LG G Watch-ot egy iPhone-hoz, ha a telefon nem látja?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!