Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb mikrofon...

Melyik a legjobb mikrofon éneklésre, illetve beszédre egyaránt?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy mikrofont, amit egyelőre csak éneklésre használnék, majd később beszédhez, videók gyártásához is. Mostanában az Auna 900B mikrofont néztem, de nem tudom, hogy ez használható-e mindkettőhöz. Azt is megköszönöm, ha ajánlotok mikrofonokat (lehetőleg ne legyen több 60 ezernél!) A válaszokat előre is köszönöm!

2017. nov. 4. 21:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Emellett a Behringer C-1 mikrofont nézte még. Erről vélemények?
2017. nov. 4. 21:38
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat, még egy mikrofont hozzátennék (most nézegetem őket, ezért találok meg 1-1 esélyes mikront :))

Ez a GATT audio LD-6U mikrofon

2017. nov. 4. 22:06
 3/4 player8hun válasza:
snow ball, blue jeti
2017. nov. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Blue Yeti egy nagyon jó mikrofon, árához képest főleg. De nem tudnám sajnos kihasználni. A SnowBall nem éneklésre való sajnos.
2017. nov. 5. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!