Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek mitől lehet hogy...

Szerintetek mitől lehet hogy a számítógépem nagy meleg levegőt fúj ki?

Figyelt kérdés

2017. nov. 5. 11:55
 1/6 A kérdező kommentje:
"nagyon meleg levegőt fúj ki?"
2017. nov. 5. 11:56
 2/6 anonim ***** válasza:
Alul van méretezve a hűtése.
2017. nov. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A számítógépek már csak ilyenek, meleg levegőt fújnak ki.


Legközelebb nyugodtan írj több részletet, hogy ne nekünk kelljen itt totózni, hogy miről lehet szó. Pl. laptop, vagy asztali gép? Mindig ilyen volt, vagy most kezdett el melegebbet fújni? Stb.

2017. nov. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na, mit gondolsz, mitől melegszik?
2017. nov. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bubuka508 ***** válasza:
Dolgozik a processzor, egy bizonyos üzemi höfoka mindig lesz. De hogy a tied normálisan, vagy tulzottan melegszik-e, az több mindentöl függ. Az elöbbiekhez csatlakozom: asztali gép-e vagy laptop? Ha laptop, könnyebben eltömik a szennyezödések a ventillátor nyilását, gyengül a hütése, ezért is tulmelegedhet. Meg mire használod, milyen alkalmazásokkal terheled meg, nem mindegy, hogy a processzort mennyire veszik ezek igénybe. Ugyanilyen szintü használat mellett most kezdett-e csak nagyon melegedni? stb.
2017. nov. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Asztali gépem van és akkor kezdődött a probléma amikor újra telepítettem a windowst.War thunder-ezés közben vettem észre hogy nagyon forró levegőt fúj ki.Mielőtt újra telepítettem a windowst az előtt játék közben nem fújt ki ilyen meleg levegőt.Szinte majd nem ugyan olyan hő fokú levegőt fújt ki játék közben mintha csak simán a windowsba lettem volna.
2017. nov. 6. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!