Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Számítógép nem tud a wifihez...

Péter7656 kérdése:

Számítógép nem tud a wifihez csatlakozni. Céges gép (asztali) látja a wifi nevét, gyenge, néha maximális jelerősséggel. Megadom a jelszót, majd csatlakozni szeretnék, de egyből kiírja, hogy nem tud csatlakozni, de nem ír semmit, hogy miért?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam, hogy nem elég erős a jel mivel külön szobába van a router, de mellette a laptoppal semmi gond. Érdekesség: van, hogy elég idő után úgy jelzi ki, hogy csatlakozva van de ez után semmilyen eszköz nem tud csatlakozni a wifihez. Újra kell indítani a routert, hogy újra csatlakzoni tudjon a többi eszköz.

2017. nov. 25. 14:27
 1/3 anonim válasza:
próbáld meg resetelni
2017. nov. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Alain Delon ***** válasza:
Rossz a router. Nekem vezetékes csinálta azt, hogy gondolt egyet és lekapcsolt. Áramtalanítás után újra jó volt valameddig. Szerencsére még új volt, visszavittem a boltba és végül egy kisebb herce-hurca után kicserélték.
2017. nov. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor úgy mondom, hogy volt céges gép.. régi már nem kell. A lényeg, hogy otthoni wifihez kellene csatlakoztatni. Úgy tűnik, hogy a gépben lévő hálózati adapter gyenge, de néha csatlakozik a wifire, de internet elérése nincs. Böngésző, más internetes program nem tudja elérni az internet. A routerra eddig minden eszköz tudott csatlakozni és hibátlanul kapott internet. A géppel is lehetett előző helyén wifi-re csatlakozni. (Nem én használtam)
2017. nov. 26. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!