Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megvettem a sims 4-et, de azt...

Megvettem a sims 4-et, de azt írta hogy a kód ami benne volt már használva volt, pedig boltból vettem. Ha originen keresztül bankkártyával megveszem, akkor is fog kérni kódot vagy akkor autómatikusan rátelepíti a gépre?

Figyelt kérdés

2017. nov. 30. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért vennéd meg 2x?
2017. nov. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel mint írtam, a cd-st amit megvettem nem tudom használni, mert az írja hogy már használva volt a kód.:)
2017. nov. 30. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha új, bontatlan volt a lemez, akkor tessék szépen reklamálni a boltnál és/vagy origin ügyfélszolgálatnál.


Nehogy már 2X fizess egy termékért. Nem a te hibád volt.

2017. nov. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Konzol világból vettük. Bementünk még, 1-2 hete, de azt mondták hogy hiába kérnénk másik ilyen kódot nem működne. Mondtuk hogy még nem volt használva a kód mielőtt megpróbáltuk, de azt mondták hogy de valószínűleg már volt. Ezért holnap visszük vissza.
2017. nov. 30. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!