Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Windows 10-et frissítettem a...

Windows 10-et frissítettem a gépemen és mikor visszakapcsolt egy fekete háttéren megjelent egy szöveg és alatta hogy ctrl+alt+del megnyomatam újraidnult de ugyanez a szöveg jött be Hogyan tudom ezt visszavonni?

Figyelt kérdés
2017. dec. 9. 19:26
 1/10 Bihar Valatonon ***** válasza:
....és mi a szöveg?
2017. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
An operating system wasn't found. Try disconnecting any drives that don't contain an operating system.és akkor alatta Press Crtl+Alt+Del to restart
2017. dec. 9. 19:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogyan, miről frissítetted a win 10 et?
2017. dec. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Reggel bekapcsoltam a gépet és feljött a jobb alsó sarokba egy ablak kiírta hogy frissíteni kell aztán újraindítottam és amikor bekapcsolt mindjárt ezt írta ki
2017. dec. 9. 19:57
 5/10 Bihar Valatonon ***** válasza:
Hát az akkor fog eltűnni ha lesz oprendszer ugyanis a felirat szerint nem talál oprendszert :)
2017. dec. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tehát újra kell telepíteni a windows-ot?
2017. dec. 9. 20:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Lessed a biosban, hogy jó helyről boot-ol e gép, onnan e, ahol a rendszer van.


Lehet, ezt elfostad és nyomhatod újra fel a wint...vagy javítással kísérletezz...frissítést meg ésszel vagy tiltsd le.

2017. dec. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bihar Valatonon ***** válasza:
Jó esetben újratelepítés rosszabban valami gebasz van a vinyóval :D
2017. dec. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És esetleg tudnál segíteni hogy a biosba lépésröl lépésre hogy tudom megnézni?
2017. dec. 9. 20:05
 10/10 anonim ***** válasza:

Honnan tudnám, milyen bios van gépeden, ha semmit se tudok-tudunk róla...


[link]


A lényeg, hogy elsődlegesen a hdd-ről töltse be a rendszert, ha van rajta (first boot).

2017. dec. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!