Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vásároltam 120 ezer forintért...

Vásároltam 120 ezer forintért egy elektromos rollert. Akciós termék volt, de nem hozza az ígért hatótávot! Neten vettem. Akkor visszakérhetem a pénzem?

Figyelt kérdés
125 kg terhelhetőségig van a roller és én 85 kg vagyok. ezzel kapcsolatban fel is hívtam a shopot akik azt ígérték ez nem lehet probléma. a roller városi közlekedésre lett volna. Sajnos azonban 3 km után vége az aksinak. ez nevetséges, miverl 25-30 km-t ígértek és eleve erősebb akkumulátorral rendeltem. ha leszámítok -10 km-t a súlyom miatt, akkor is bírnia káéne 15-20 km-t de NEM 3-mat. Még nem beszéltem a shoppal. egy hete vettem kb a rollert. úgy tudom 15 napig vissza kell venniük. de a kerekei nem tiszták már a gépnek, nem tudom ilyenkor mi van?
2017. dec. 18. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem teljesíti a leírásban lévőket vissza kell venniük.

Ha másképp nem megy, fogyasztóvédelmen keresztül.

2017. dec. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mostani hideg nem szívja az aksit?
2017. dec. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
+6-8 fokban is ezt műveli.
2017. dec. 18. 17:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt azért hogy a kerekei nem tiszták, nem kellett volna ide irni.

A többit úgy ahogy irják.

2017. dec. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem igazából arra kellett volna a gép, hogy a munkába járást megkönnyitse. Nem szeretném leírni hol, de önkormányzatnál dolgozom, pénzügyi osztályon és a munkába járást szerettem volna megkönnyíteni vele. Beszéltem a webshop tulajdonosával, ő hívott fel telefonon az elálló email küldése után. Rá szeretett volna beszélni arra, hogy kicserélné az akkumulátort inkább, mert szerinte az a probléma, habár 100 termékből még áluk nem fordult elő ilyen. Gondolkodási időt kértem. Most a döntésemet próbálom meghozni. Vagy adok még egy esélyt a gépnek, vagy visszaküldöm és veszek máshonnan egy megbízhatóbb ismertebb márkát. Szerintetek mi lenne az érdemi döntés? Köszi a választ előre is.
2017. dec. 18. 17:46
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat a gépelési hibákért, tabletről írok.
2017. dec. 18. 17:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen márka, típus? És mi a webshop neve?
2017. dec. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!