Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért ilyen magas a hőmérsékle...

Miért ilyen magas a hőmérséklete a procinak?

Figyelt kérdés
Olvasgattam utána, hogy ha húzzuk a procit(amd phenom II x4 965 BE), kb. 3.6-ra akkor prime95-ös teszten akár az alap procihűtővel is, akkor max.55C-t kapunk cpuid hwmonitorral nézve a hőmérsékeletet. Nekem viszont az alap beállításokon(3.4ghz) ugyanezen a teszten 2 percen belül felmegy 58C-re. Én egy Xilence 4All-R3-at használok. Ezt a gépet egyébként használtan vettem, ezért nem tudom, hogy pl. a hőelvezető paszta jól van-e rárakva stb. Hogyan tudnám lejjebb vinni a hőmérsékeltét a procinak?

#AMD #procihőmérséklet magas
2017. dec. 20. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Kapard le a regi pasztat es tegyel ra ujat, fujd ki suritett levegovel a hutot
2017. dec. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58°C közel sem számít soknak, főleg nem AMD-nél.
2017. dec. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 meszike91 ***** válasza:
Szerintem sincs semmi baj az 58 fokkal. Ettől függetlenül újrapasztázhatod, meg lehet tele ment már porral a hűtő is. Esetleg ellenőrizheted hogy rendesen rögzítve van-e. De az se mindegy milyen pasztát használsz és milyen házban van a proci.
2017. dec. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!