Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért csatlakozik le a bluetoo...

Miért csatlakozik le a bluetoothról a telefon?

Figyelt kérdés
A következő történik bevan kötve egy HC-05-ös bluetooth modul és külön ic-re van kötve egy motor és én egy app-al amikor nyomom a gombot megy a motor amikor elengedem megáll. De az történik hogy nyomom eleresztem és pörög tovább és utána sehogyse reagál csak ha újracsatlakozók rá. A program jó müködik is úgy ahogy kell de pár másodpercig csak aztán nemmüködik. Valami bezavarhat a jelbe vagy mi lehet? Mostmár semmi ötletem sincs.

2017. dec. 23. 16:12
 1/1 A kérdező kommentje:
Usb-röl megy ha a motorokat lekötöm nem megy el, akkor lehet hogy túl nagy energiát vesznek fel a motorok és keveset kap a bluetooth modul?
2017. dec. 23. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!