Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit csinaljak a routeremmel?...

Daniasdasd kérdése:

Mit csinaljak a routeremmel? (sűrgős)

Figyelt kérdés
Az van,hogy ma este elment a net.Ellenőriztük,hogy nem-e a szolgaltató miatt van.Fel is hívtuk de nem.Modemmel sincs gond.Szóval csak a router jöhet szóba.Nem tudom mit kéne csinálni,mivel már resetet is nyomtam és még így sem működik,router azt mutatja,hogy nincs net azaz vörössel világít.Próbáltam mindent újraindítástól kezdve a resetig.De hiába.Szóval segítséget kérek!

2017. dec. 28. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobbat nem tudok vidd el a routert szervizbe.
2017. dec. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyan hiányos az információ, de ha a routeren resetet nyomtál, akkor nem is biztos, hogy mennie kéne.

Mert: hogyan kapod a netet, és hol van a felhasználónév és jelszó megadva, ami azonosít?

2017. dec. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolatban kövessétek végig a jel útját, és nézzétek át a csatlakozási helyeket. Mozgassátok meg a vezetéket ezeken a pontokon, Ami biztosan megy ( pl TV ) azt ne bántsátok
2017. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!