Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Edigiatlon vásárolt Gorenje beépíthető mosogatógép extra garanciát hol vásárolhatok hozzá?

Black fridaykor az edigital.hu weboldalon vásároltam egy Gorenje mosogató gépet 3 év gyári garanciával. Szeretem volna a személyes ügyfél-szolgálatukon vásárolni hozzá plusz garanciát legalább 2 évre. Azt mondták erre a modellre nem vehetek. Vásárolhatok máshol hozzá plusz garanciát? Kinek mi az ötlete.

2018. jan. 14. 20:26  Privát üzenet  

A válaszok
Nem, főleg ennyi idő elteltével

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. jan. 14. 21:41 Privát üzenet
Ypszilon1980 nevű felhasználó válasza:

Próbálj beszélni a gyártóval vagy forgalmazóval, de az extra garancia, ha jól tudom, akkor csak a vásárláskor érvényesíthető.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. jan. 14. 23:13 Privát üzenet
Talán itt próbáld meg a Gorenje hivatalos oldalán. Én úgy tudom,ha regisztrálsz, elküldöd a megvásárolt árú cikkszámát, vásárlási számát, akkor + pénzfizetés nélkül is adnak rá garanciát pluszban. Csak ezt sokan nem tudják. Legalább is a bosch-nál így van. De, hogy ennyi idő eltelt már a vásárlástól számítva, így nem valószínű. Azért 1 próbát megér. [link]

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. jan. 15. 13:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Beépíthető mosogatógép: felső kintről hozzáférhető kezelőpulttal vagy teljes ajtó fronttal (belső kezelési lehetőséggel)?
Ugyanolyan mosogatógépből a beépíthető változat az olcsóbb vagy drágább tipikusan?
Beépíthető mosogatógépet ajánlanátok 90-100ezer körül?
Indukciós főzőlap beépíthető mosogatógép fölé? IKEA konyhát tervezek.
Mit tegyek a mosogatógép tetejére? Beépíthető lenne de en nem tudom csak kulon hasznalni mivel fedjem le?
IKEA LAGAN beépíthető mosogatógép megéri vagy ebben az árban van jobb vétel?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!