Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Powerbank akkuját kicserélhete...

Powerbank akkuját kicserélhetem egy nagyobb kapacitású de azonos feszültségű akkura?

Figyelt kérdés
3,7 voltos akkumulátor van benne, de viszont a kapacitása túl kicsi számomra, alapvetően nem mókolnék vele, de van rajta napelemes töltési funkció, azért akarok rászerkeszteni egy szintén 3,7 voltos, de nagyobb Ah-s aksit. Azt gondolom, hogy akkor lassabban is tölt fel, de az nem érdekel.

2018. jan. 15. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi, amit írtál. Lassabban fogja feltölteni.
2018. jan. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jahm 😏 koszonom
2018. jan. 16. 06:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyit azért súgnék: 18650-esből 3000-resnél nagyobb nincs. Ha mégis ráírják, az átverés.
2018. jan. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jahm xddd távolkeleten meg több millió 8000-10000mAh-s van, amúgy is gondoltam hogy kamu, mert azért abba a méretbe tuti nem tudnak belezsúfolni több kémiát, de amúgy ilyen lapos alakú (nemtomhogyhívják) aksival gondoltam megoldani a dolgot, mert alapból is olyan volt benne. Egyébbként ha 18650el csinálnám akkor azt úgy gondoltam párhuzamosan többet kötnék, csak akkor külön kéne szedni az aksitól mert nem férne bele :)
2018. jan. 16. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!