Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ti halljátok a hálózati...

Ti halljátok a hálózati adapterek sípolását? Nem tudok tőle aludni.

Figyelt kérdés
Ez a magas frekvenciájú sípolás engem az őrületbe kerget, hallom a wifi routerét, a laptop töltőét, némelyik telefon töltöjét is hallom. Onnan tudom, hogy feltöltött, hogy elkezd sípolni. Estére ki kell huzgálnom, mert nem tudok tőle aludni. Ha valaki esetleg hasonlót tapasztal és megoldotta valahogy kérem segítsen. Esetleg ajánlhatna olyan wifi router adaptert, ami nem sípol, az a leghangosabb...
2018. jan. 19. 00:23
 1/7 anonim válasza:

Én is hallom és soha senki nem èrtette hogy miről beszèlek ha szòba hoztam:)

Nem tudom amúgy hogy mi lehet a megoldàs, engem igazàbòl nem zavar az alvàsban csak hallom folyamatosan.

2018. jan. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hallom, de nem zavar.

Ha zavar, szétszeded és a ferritmagokat összeragasztod, úgy, hogy se a mag, se a tekercs ne tudjon megmozdulni.

De leginkább a mag ami számít.

2018. jan. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak a szoba antenna adaptere búgott..visszavittem a boltba vettem másikat az is búg.. Így most a régi antennával TV-zek szakadt, elvan törve a teleszkópos antennája de legalább nem zúg az adaptere
2018. jan. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kicsit hallom, de nem annyira zavar, ettől függetlenül kihúzgálok mindent éjszakára. Ez a legkönnyebb szerintem.

Engem az óraketyegés is megőrjít, még a karórát is hallom, ha a hálóban veszem le, úgyhogy a faliórák digitálisak, a karórám meg a fürdőben alszik :)

2018. jan. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ez van, húzzd ki éjszakára és nem zavar.
2018. jan. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, most azt csinálom, hogy minden ilyen

adapter kapcsolható hosszabbítóba van bedugva és estére csak lenyomom. Köszönöm a válaszokat, legalább megnyugodtam, hogy nem csak engem zavarnak ezek..:)

2018. jan. 19. 08:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem nemzavar + jól alszom, de a csere lehet a végleges megoldás (a kapcsolós elosztón kívül, ami amúgy kimondottan jót tesz az ilyen masináknak)
2018. jan. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!