Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Budapesten hova tudom elvinni...

Budapesten hova tudom elvinni a sérült SD-kártyát, hogy lementsék róla az adatokat?

Figyelt kérdés

Lehetőleg megfizethető áron, 10e Ft alatt.

Helyben megcsinálják, vagy ott kell hagyni?



2018. jan. 22. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Van ez az emlékmentő nevű hely, de kizártnak tartom, hogy meg lehetne várni, az sem túl valószínű. Az árát tekintve meg 5000-25000 forint közé írják az SD kártya mentést.


[link]

2018. jan. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kártyaolvasót, dugd rá a számítógépedre és mentsd le egy barátod számítógépére ha saját nincs. Ha sérültek a fájlok akkor viszont Kürt Kft. de Ők nem az említett ársávban dolgoznak hanem a 20-40x-ese környékén.
2018. jan. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

van egy csomó féle adatmentő program. komolyabb SanDisk kártyákhoz ajándékba adnak licencet a RescuePro programhoz, én főleg ezt szoktam használni, ha kell.


nem biztos, hogy mindent vissza lehet hozni a kártyáról, attól is függ, hogy mennyire sérült a kártya és milyen természetű a sérülés. az adatmentő cégek sem biztos, hogy ennél sokkal többet tudnak kezdeni egy memóriakártyával, mivel a kártya egy zárt, kompakt rendszer, nem nagyon tudnak más módon hozzáférni, mint ahogyan te tudnál otthon a kártyaolvasón keresztül. legfeljebb más programokkal próbálkozhatnak.


mechanikus merevlemezeknél előfordulnak olyan fizikai/elektronikai meghibásodások, amiket meg tudnak oldani a meghajtó megbontásával, közvetlen, más hozzáféréssel az adattárolóhoz, vezérlő, vagy olvasófej cserével, stb. a flash memóriáknál nem annyira van ilyen lehetőségük (úgy tudom - tévredhetek).

2018. jan. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!