Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megbízható jó minőségű SD...

Megbízható jó minőségű SD kártyát hol érdemes venni?

Figyelt kérdés

Azaz 4K-s feévételhez kellene, eddig 80 -as writing és 90-es reading Kingstont vettem, ez bevált, de most már a kiskerben horror áeron látom, csak a szokásos vackok vannak elérhető áron, amik még FHD-hez is kevesek általában.


Honnan szoktatok rendelni? Hirdeti magát nagyon ez a wish - shopping made Fun oldal, néha már hihetetlen árakkal is, de valaki esetleg ismeri tapasztalatból? nekem ebben az agyanús h azt írja midnenre 90,% kedvezmény stb stb, de nem akarom elhinni h 128 GB-os UHS I U(3)-as kártyát 6 ezer forintért lehetne venni verbatimból se.


Vagy szerintetek létezhet hogy igen? csak a kisker meg áfa és egyebek miatt lesz ebből végül már 40 ezer egy sima kis üzletben?


Vagy egyéb forrás?


2018. febr. 11. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem.

A 6000-res az vagy

- nem 128-as, vagy

- nem UHS1


olyan helyen vegyél, ahol adnak garit!

2018. febr. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igen, tudok olyan helyen venni, csak ott meg aranyárban vannak. ezért voltam kíváncsi, esetleg vhol lehet-e megbízható minőséget kicsit normálisabb árban is kapni vagy sem. és feltételeztem h igen, mert ahol eddig beszereztem, ott állandósn ilyen x1,4 meg x1,6-os módon számoltak, aztámn egyszer 3 ezerrel több, másszor kevesebb, azaz gondolom, őrült nagy árréssel dolgoznak.

meg kéne találni a közvetlen forrást ...

2018. febr. 12. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!