Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy GTX750TI vel mennyi...

Egy GTX750TI vel mennyi kriptovalutát lehet bányászni?

Figyelt kérdés
Nem pontos érték érdekel, csak kb. Meg az is érdekelne, hogy melyik kriptovalutát érdemes bányászni.

2018. febr. 13. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet de, nagyon minuszos leszel, fpleg most már csendesedik és nagyon esik valuták ára már az 5-6 vga s gépeket is adják elfelé szerencsére 2-3 hónap és megint annyi ennek a hülye bányászásnak és rendeződnek a vga árak.
2018. febr. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ.

Most egyébként vga kártya vásárlás előtt állok és gondoltam ha nem használom a 750ti-t akkor lehet e vele valamit még kezdeni. Egyébkénta vidikártya árcsökkenését várom már én is.

2018. febr. 13. 08:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt ki tudod számolni.

[link]


Hash Rate = 300 GH/s

Teljesítmény= 300 Watt

Ár= 0,15 dollár


Eredmény 24 óra alatt 50 Ft-nyi mostani árfolyamos Bitcoint bányászol, ez 250 Ft energiába kerül.


Pár hónapja még kétszer ennyibe került a bitcoin, akkor is kínai szerverfarmokat bérelve érte meg bányászni, mert náluk nagyon olcsó az energia.

2018. febr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Régebben is csak úgy volt buli nyugati gyerekeknek, hogy övék volt a lové, szülők meg fizették a villanyszámlát...
2018. febr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a bányászat akár egy reklámfogás is lehet a hardverforgalom növelése irányába. Mert hogy a kibányászott Bitcoinnal semmit sem tudsz kezdeni, az biztos.
2018. febr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha direkt erre optimalizált 1600 Wattos 1,2 millio Ft-os szörnyet veszel ( [link]

akkor most napi 2500 Ft nyereséget termel (4000 Ft bevétel - 1500 Ft villanyszámla). De egyre kevesebbet fizetnek a bányászatért, és bármikor összeomolhat az áruk. Kb. olyan hangos egy ilyen, mint egy korszerűbb porszívó.

2018. febr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha rám halgatsz belefektetsz sok pénzt ebbe a bizniszbe mert hidd el a kriptovalutáknak sose lesz vége. Az első válaszolónak üzenném hogy nem fognak rendeződni a vga árak mert a blockchain soha nem fog összeomlani. Na szóval én ethereumot bányásznék a helyedben. Tegyük fel van a egy gtx 750ti-d. A bányászás aránya kb. 12 Mh/s lesz. ami azt jelenti hogy kb egy év alatt ki tudsz bányászni 35 millió ethereumot, ami mostani árfolyamon 240 dolcsi. Tehát ha van 10 kártyád évi 2400 dollárt tudsz csinálni. Szerintem megéri és én bele is fogok fektetni amint meglesz hozzá a szükséges pénz. Ennyi a véleményem a dologról. Egyébként aki fikázza a bitcoint vagy a kriptovalutákat annak azt üzenek hogy sokkal biztonságosabb mint a kézpénzes pénz (ezt jol leirtam xdd) mert ezt naggyából úgy ahogy vissza lehet követni de viszont ha személyesen veszel drogot pl akkor senki se fog rájönni ki a díler. Thank you hogy elolvastad. Szép estét.
2018. febr. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

(Utolsó)

Köszi a segítséget, a befektetésen gondolkozok, mert már nem egyszer hallottam hogy vége lesz a kriptovalutának, de még mindig megy :)

Szóval én úgy gondolom hogy nem rossz dolog és befektetéssel kifizetődő lehet.

2018. febr. 15. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!