Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ti vennétek olyan mobiltelefon...

Ti vennétek olyan mobiltelefont itthon aminek nincs rendes szervize?

Figyelt kérdés
Mondjuk van egy márka, és nincs rendes szerviz, vagy ha van is kibújnak a garanciális javítás alól, vagy nem javítják meg a telefont rendesen. Persze lehet hogy vesztek egy telefont és nem lesz mondjuk 3 évig semmi baja, de ha mondjuk lenne akkor jönnének a kellemetlenségek. Ti ilyen telefont vennétek?
2018. febr. 17. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. febr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ár függvénye


Én már vettem bolti garival telot


Nem kellett javittatni

2018. febr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem
2018. febr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem csak hogy vennék, vettem is, egy LG V20 személyében. Hivatalosan nem kapható itthon, így az LG még akkor is elhajt a francba, ha egy köteg Deákkal állítok be hozzájuk, mivel nem foglalkoznak a típussal. Ráadásul gyártón kívül sem igazán van hozzá alkatrész itthon.


Hogy megbántam-e, és vennék-e így ismét telefont? Nem bántam meg, és vennék is újra, ha csak így volna elérhető az, amit én szeretnék. Viszont mielőtt vásárolnál, alaposan nézz utána az eszköz ismert típushibáinak, és ha van ilyen, mérlegelj, hogy megéri-e ez neked.

2018. febr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!