Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ti rendeltetek már a wish-ről?...

Ti rendeltetek már a wish-ről? Ha igen megbíható e vagy sem, és a létezik hogy egy több mint 100 ezer forintról leárazott segwayt láttam leárazva 2000 forintrta?

Figyelt kérdés

2018. febr. 18. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is néztem őket, de ha rendesen elolvasod akkor a leírásban ott van hogy ilyen hordozó, táska kerül annyiba.

A legbiztosabb ha belinkeled.


Amúgy meg nyugodtan rendelhetsz onnan.

2018. febr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én annyira nem javaslom, ha komolyabb terméket vennél onnét.

Egyrészt mint írták előttem, sok esetben a kiírt ár megtévesztés (például a hirdetés címe az, hogy "MicroSD 64GB", az ár pedig 2 euró, viszont miután kiválasztanád a terméket, láthatod, hogy a 2 euró a 2GB-os modellre vonatkozik), másrészt pedig nem igazán minőségi termékekről van szó sok esetben.

2018. febr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!