Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Windows törlése vinyóról?

Windows törlése vinyóról?

Figyelt kérdés
Beszereztem egy ssd-t amire fel szeretném telepíteni a windowst. Formázni szeretném a hdd-t de olyanokat olvastam hogy ez nem lehet mivel rajta van az oprendszer. De az ssd-n is lenne egy (azt használnám). Szóval a hdd-n ott lenne egy windows ami nem kell. Hogy tudnám formázni a hdd-t?

#Hdd formázása
2018. febr. 20. 20:58
 1/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nem értem, hogy pontosan mit szeretnél.

Persze, ha az op.rendszer azon a HDD-n van, amit formázni akarsz és azt akkor, amikor arról a partícióról indítottad el, akkor nem lehet, illetve lehet, csak közben behal az egész rendszer és félbeszakad minden....

Az SSD-re rátelepíted a windowst, arról bootolsz és utána leformázod a HDD-t.

2018. febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az wincsesztert nyugodtan formázhatod egy win telepítő lemezzel, amin van boot szektor. Berakod a DVD meghajtóba, és beállítod a biosba, hogy erről bootoljon a gép

, és

2018. febr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
#2:Ez is jó megoldás, de én úgy értelmeztem a kérdést, hogy op.rendszer alatt akarja formázni.
2018. febr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs telepítőlemezed, akkor használd ezt:

[link]

2018. febr. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
40%
Ilyen lemezem nekem is van, eléggé korlátozott, szinte semmit nem tudsz azzal csinálni.
2018. febr. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rakd be az SSD-t, telepítsd rá a Windowst, aztán formázd a merevlemezed. Nem értem miért kreálsz nem létező problémát előre.
2018. febr. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Beépíted az SSD-t, rátelepíted a Windowst és formázod a merevlemezt. Nem látom a problémát.

Ha mégis lenne, ráérsz akkor foglalkozni vele, nem kell előre kreálni nem létező nehézséget.

2018. febr. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jahh, hogy akkor az előbb mégis csak elküldte és nem tűnt el a semmibe. :D Na mindegy.
2018. febr. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!