Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Proxy hiba az indavideon....

Proxy hiba az indavideon. Valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
Kulfoldon elek mar majdnem egy eve( most mindegy,hogy hol) eddig telon neztem indavideon animét egy hola nevu appal. a telom bedoglott ,igy maradt a laptop. felraktam rá ugyanugy a holát , ment is szépen,egeszen maig. gondoltam nezek egy kis animét ,erre azt irja hogy proxy error :/ a jobb felso sarokban ugye a hola logoja van,ha ramegyek az indara akkor a logo magyar zaszlora valtozik. de igy se jo. es nem csak egy videonál kiprobaáltam, tobb videot is beraktam egyse volt jo. mindig csak proxy error. gondoltam varok vele,hátha kesobb jo lesz.Hát nem. gondoltam ujrainditom. akkor sem. ezt a laptopot mar itt vettem ,e telefont meg otthon ,nem tudom ez számit e. (Chrome ot hasznaluk amugy ,nem tudom ez hasznos info e) valaki tud segiteni ?

2018. febr. 21. 04:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Másik böngészővel próbáltad?
2018. febr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen ,probáltam firefoxal, de ebben az a fura ,hogya tesom telefonán megy. csak itt a laptopon nem megy :/
2018. febr. 21. 23:25
 3/3 A kérdező kommentje:
telefonján*** mindegy. Firefoxal nem ment
2018. febr. 21. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!