Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy hordozható fali...

Tóthmargit kérdése:

Vettem egy hordozható fali konnektorba dugható fűtőkészüléket. Rovus Handy Heater. Fürdőszobában szeretném használni, de bekapcsolás után kívülről elkezdett párásodni. Nem balesetveszélyes ez?

Figyelt kérdés

#elektromos #fűtőeszköz
2018. márc. 10. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi kezdett el párásodni?

De ez 20 forintot nem ér, 400 watt az semmi. 30 euró???

Ha vennél akkor vegyél normálisat ami 1000/2000 watt.

Ezekkel lehet fűteni

[link]

Hasonlitsd össze az árát.

2018. márc. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aki elhiszi, hogy egy ilyen kis fűtőtest befűti a fürdőjét, az meg is érdemli. De próbáld meg egy nem vizes helyiségbe, hogy melegít e?
2018. márc. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amíg egy száraz helyiséget akarsz vele felfűteni, addig mindegy, hogy azt kamrának vagy fürdőszobának hívják-e. Azonban a fürdőszoba zuhanyzás, fürdés közben már egész más tészta, oda konkrétan vízálló készülék kell. A lecsapódó pára előbb-utóbb vízcseppeket képez, lefolyik, lecsepeg, bele a készülékbe. Kell az neked?


Egyébként elolvastad a használati utasítást? Szerepel benne vízállóság? Bármilyen IP-fokozat?

2018. márc. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen elolvastam a használati útmutatót. És nem gondolom, hogy befűti a helyiséget, csak rásegítő megoldásnak gondoltam. Köszönöm a gyors válaszokat.
2018. márc. 10. 17:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Az nem fütő készülék, hanem hulladék.
2018. márc. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!