Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy "SOMAFIX SFIM900-as...

Vettem egy "SOMAFIX SFIM900-as ütvefúrógépet 900W os de kétségeim vannak hogy valóban hány wattos is! A mellékleten mutatott műszer pontos! V -W-A-KW/h stb mér. EZ ÍGY A NORMÁLIS?

Figyelt kérdés

Kérdésem az lenne, hogy mindenhol (gépen-dobozán-gépkönyvében) mindenütt teljesítménynek 900W írnak! Viszont műszerrel leellenőríztem és a leggyorsabb fordulaton is 460W vesz fel a hálózatból--tettem bele 8 -as fúrót vasat elkezdtem fúrni és a mérő 470-475W-ot mutatott akárhogy erőltettem ! Kérdésem ez nórmális így vagy még most vissza vihető cseréltessem ki? (Amúgy erősnek tűnt de aggaszt ez, hogy akkor nem is 900W készülék?? Mellékelem amivel mértem -és a gépkönyv idevonatkozó oldalát ! [link]


[link]



2018. márc. 21. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy visszavitelt megpróbálhatsz plusz egy ottani tesztet is.
2018. márc. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális. Megpróbálhatod visszavinni, de amíg működik nem fogják visszavenni. Ha annyit mondasz, hogy nem felel meg a specifikációknak, akkor visszaküldik szervizbe, majd úgy 2 hét múlva visszaadják azzal a kiegészítéssel, hogy de igen is 900 Wattos csak rosszul lett mérve a teljesítmény. Mivel ettől függetlenül még lehet hogy fel tud venni 900 Wattot. Terheld le maximális fordulaton annyira, hogy már majdnem megáll a gép és akkor nézd meg hogy mennyit fogyaszt. Szerintem ekkor ha nem is éri el a 900 Wattot, de közel lesz hozzá.
2018. márc. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fantom83 ***** válasza:

Egyet értek 2/2 válaszolóval,előre sejteni mi lesz a válasz.

Amúgy ilyen árkategóriás fúrótól ne is várj csodákat szerintem...

Talán 3 hete voltak akcióban a Bosch-ok,kicsivel megpótoltad volna a pénzedet,nagyságrendekkel jobb géped lenne.Nekem a Bosch 2001 óta van meg kb,és megy,és bírja,és imádom.

2018. márc. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Valóban leterhelve (igaz nem tudtam lefogni 12-es fúróval se) így 820W -ot vett fel ! Nagyon csendesen megy -a robbantott rajza szerint mindenütt golyoscsapágy van ( sehol sima nincs) Végül is nem bántam meg az akciós megvételt.
2018. márc. 27. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!